• Detail firmy

KORU s.r.o.

Základní popis

Detektivní služby-pátrání po osobách včetně vyhledávání pohřešovaných a zmizelých osob,sledování a prověřování osob, prověřování obchodních partnerů

Adresa

Jana Uhra 13
624 00 Brno - Komín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63483726
  • Služby

Výrobky, činnosti

Detektivní služby

pátrání po osobách včetně vyhledávání pohřešovaných a zmizelých osob,sledování a prověřování osob, prověřování obchodních partnerů, zajištění podkladů pro právní spory a soudní řízení, osobní ochrana, řešení případů vydírání.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 218 631
E-mail: info@koru.cz
WWW: www.koru.cz

Kontaktní osoba

JARMILA KOLINSKÁ - Jednatel

Mobil: +420 603 370 423
Další firmy v oboru

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

Filter Service Sp. z o.o.

Zabýváme se výrobou filtračních materiálů od roku 1977. Naši činnost jsme zahájili v Institutu textilu v Lodži, kde byla studie provedené na problematiku využívání elektrostatických sil atrakce v aerosolové filtrací. Jsme solidní a loajální společnost, která splňuje očekávání našich zákazníků.