• Detail firmy

KorCo+ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se poradenstvím v oblasti bižuterního průmyslu a prodejem bižuterie. Výroba bižuterie, rokajlu, mačkaných perel.

Adresa

Řeznická 1332/7
460 01 Liberec I - Staré Město

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28735561
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej bižuterie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 113 040
Mobil: +420 739 400 025
E-mail: info@korcoplus.cz
WWW: www.korcoplus.cz

Kontaktní osoba

Michal Kordík - Jednatel

E-mail: michal.kordik@korcoplus.cz

Zlatuše Schwedlerová - Jednatel

E-mail: zlatuse.schwedlerova@korcoplus.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

Milan Pavlík

Zakázková výroba a prodej šperků. V naší nabídce naleznete drahé kameny, přírodní perly, investiční diamanty, máme široký výběr náušnic, prstenů, snubních a zásnubních prstenů, z bílého i žlutého zlata. Nabízíme luxusní briliantové šperky. Zajišťujeme kompletní klenotnický servis, v rámci kterého Váš šperk zkontrolujeme, vyčistíme, vyleštíme nebo upravíme jeho velikost. Přijďte se přesvědčit.

Ing. Gabriela Šedá

Již 30 let se věnujeme výrobě a prodeji šperků z drahých kamenů v zlaceném nebo stříbrném obecném kovu. Šperky vyrábíme ručně a každý náš výrobek je originál, šperky bez kamenů ani stejné série nevyrábíme. Provádíme galvanické lakování a vypalování, díky tomu jsou naše produkty bez niklu a neoxidují (nečernají). Ve stálé nabídce máme zhruba 2000 ks kvalitních šperků.