• Detail firmy

KOPPA, v.o.s.

Základní popis

Nabídka komplexních právních služeb a poradenství v oblastech obchodního, občanského, rodinného, pracovního, trestního a daňového práva.

Adresa

Mozartova 679/21
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25428578
DIČ:  CZ25428578

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 107 807
Mobil: +420 603 455 522
E-mail: vlcek@koppa.cz
WWW: www.koppa.cz

Kontaktní osoba

Vlastislav Vlček - Jednatel

Martin Pinta - Jednatel

Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.