• Detail firmy

Konvička služby s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb pro občany, podnikatelské subjekty a obce v oblasti údržby zeleně, zakládání zahrad, travnatých ploch, parků, rekultivací zanedbaných ploch a drobnou stavební činností.

Adresa

Malá Dlážka 2895/14
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26863383

Výrobky, činnosti

Zahradnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 737 028
WWW: www.konvicka.cz

Kontaktní osoba

František Bureš - Jednatel

Pavel Konvička - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAHRADNICTVÍ U CHLUBNŮ

Zaměřujeme se na výsadbu a úpravu zeleně. Nabízíme spolupráci při návrhu a realizaci zahrady včetně následné péči o ni. Dále se zabýváme prodejem dřevin (okrasné i ovocné) a rostlin (trvalky, letničky, dvouletky, cibuloviny, sadby zeleniny), substrátů, hnojiv, postřiků na rostliny aj. Zajišťujeme rovněž květinové výzdoby, především květinové dekorace na pohřby a věnce. Prodáváme i adventní věnce.

Václav Štěpánek

Naše firma zajišťuje montáže zabezpečovacích systémů, elektroinstalační práce a revize. Dále se věnujeme údržbě zahrad a venkovních prostor.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.