• Detail firmy

KONTRAX FT, s.r.o.

Základní popis

Telekomunikační technika - prodej prodej - telekomunikační technika - VOIP - mobilní telefony - servis

Adresa

Jaromírova 1036/38
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25629140
  • Služby

Výrobky, činnosti

Telekomunikační technika.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 363 394
Telefon: +420 241 741 478
E-mail: info@kontraxft.eu
WWW: www.kontraxft.eu

Kontaktní osoba

Ing. František Štěpánek - Jednatel

Mobil: +420 777 293 979
Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.