• Detail firmy

KONTEKO 2000 s.r.o.

Základní popis

Realizace koupelen na klíč, provádění digitálního projektu s náhledem k realizaci. Prodej koupelnového a sanitárního vybavení.

Adresa

Pálenecká 842/55
503 11 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25291157
DIČ:  CZ25291157

Výrobky, činnosti

Sanitární vybavení

Realizace koupelen na klíč, provádění digitálního projektu s náhledem k realizaci. Prodej koupelnového a sanitárního vybavení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 591 495
Fax: +420 495 591 497
E-mail: konteko@konteko.cz
WWW: www.konteko.cz

Kontaktní osoba

Milada Fridrichová - Jednatel

Další firmy v oboru

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

František Opat AKVAMONT - instalatérské a topenářské práce

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme výměny a opravy kotlů a rekonstrukce topných systémů. Prodáváme instalační materiál, sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a baterie. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž rekonstrukce koupelen a bytových jader.