• Detail firmy

Konstruktis Novostav a.s.

Základní popis

Provádíme stavby včetně projekce. Nabízíme truhlářské, lešenářské a zemní práce.

Adresa

V Chotejně 1297/11
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26416247
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  80000000

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 706 106
Mobil: +420 724 047 476
E-mail: kosnovo@kosnovo.cz
WWW: www.kosnovo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Podhorník - Technický ředitel

Ing. Petr Novák - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Nabízíme komplexní stavební činnost: stavební přestavby bytů na klíč, rekonstrukce koupelny na míru, renovace půdních prostor, kompletní rekonstrukce balkónů a teras, výstavba plotů na klíč, interiérové a exteriérové obkladačské práce, stavební dostavby, pokládku dřevěných a laminátových podlah, pokládání koberců a mnoho dalšího.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.