• Detail firmy

KONSTRUKTIAL s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se opravou komunikací, chodníků, mostů i jejich výstavbou, dále také opravou i výstavnou nových vodních toků.

Adresa

Ostravice 187
739 14 Ostravice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25399063
DIČ:  CZ25399063
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Komunikace, chodníky, odsavné plochy

- bourání, likvidace odpadu, rekonstrukce, oprava, zřízení nových, zpevnění, zřizování a údržba příkopů, krajnic, svodnic, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 157 612
E-mail: info@konstruktial.cz
WWW: www.konstruktial.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Wunsch - Jednatel

Ing. Soňa Wunschová - Jednatel

E-mail: sona.wunschova@worldonline.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JAN MALECHA - RIGEL

Zabýváme se výrobou sklolaminátových vodoměrných latí, pietních desek a informačních systémů. Nabízíme výrobu na přání - barva, grafika, rozměry či materiál v té nejvyšší kvalitě. Zajišťujeme malosériovou a kusovou výrobu.

STANPLEX Sp. z o. o.

Zabýváme se zpracováním plastů, speciálně se zaměřujeme na plexiskla, polystyrén a PMMA. Dodáváme plastové desky ve stanovených formátech zákazníkem. V našem sortimentu hotových výrobků nabízíme např. interiérové prvky pro obchody, výrobky pro vnější a vnitřní reklamu, informační tabule, aj. Nabízíme služby v oblasti gravírování, ohýbání, řezání laserem, frézování, lepení a mnoho dalšího.

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.