• Detail firmy

ŘEZIVO, DVEŘE, s.r.o.

Základní popis

Skladem široká nabídka materiálů pro: truhláře, nábytkáře, architekty, kutily a stavebníky. Ušetřete čas a peníze. Navštivte naší prodejnu.

Adresa

Kutnohorská 359/80
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62966588
DIČ:  CZ62966588

Výrobky, činnosti

Konstrukční hranoly

Dřevěné tyčové prvky pro stavbu - KVH, DUO-TRIO, BSH - Moderní sofistikované masivní materiály konstrukční hranoly pro pohledové i skryté konstrukce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 710 763
Mobil: +420 603 290 798
Fax: +420 267 710 940
E-mail: info@rezivo-dvere.cz
WWW: www.rezivo-dvere.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdenka Vaňková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

České řezivo, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou stavebního i truhlářského řeziva, dřevěných palet a palivového dřeva. Dodáváme stavební hranoly a prkna, smrkové stavební fošny, truhlářské fošny, střešní latě, OSB desky, dřevěné palubky, hoblovaná prkna, sámované fošny, prkna pro výrobu plotových dílců apod. Rovněž zajišťujeme palivové dřevo štípané i vykrácené. Více naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.