• Detail firmy

Konfrštová Renáta

Základní popis

Firma poskytuje ruční mytí a čištění interieru vozů všech značek i autobusů. Používají výhradně ekologické připravky. Zajištují vyzvednutí a opětovné vrácení vozu klienta do firmy.

Adresa

K učilišti 48/23
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61374199
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- interiér vozu - luxování, tepování, ošetření plastů, kůže, tkanin. Další služby - mytí motoru, renovace a konzervace zašlého laku, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 590 463
E-mail: konfrstova.renata@seznam.cz
WWW: petrcisteni.cz

Kontaktní osoba

Renáta Konfrštová - Jednatel

Mobil: +420 607 590 463
Mobil: +420 723 671 912

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.