• Detail firmy

KONEKO marketing, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se poradenstvím v oblasti životního prostředí. Zajišťujeme měření emisí, skleníkových plynů či stanovení tmavosti kouře. Nabízíme prodej a servis laboratorního vybavení.

Adresa

Na Harfě 9a
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44792964
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Měření znečištění ovzduší

Specializujeme se na měření znečištění ovzduší. Měření znečištění ovzduší - ze spalovacích procesů, kotlů všech tepelných výkonů, spalujících plynných, pevných nebo kapalných paliv.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 032 471
E-mail: neuzil@c-mail.cz
WWW: www.emise.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Neužil - Majitel

Další firmy v oboru

Bc. Jiří Voršilka

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální zpracování účetních dokladů, veškerých daňových přiznání, účetních závěrek, finančního účetnictví a mezd přímo u Vás ve firmě nebo v naší kanceláři. Navrhneme pro Vás plán daňové optimalizace přímo dle vašich potřeb.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

FIDOS KONTAKT s.r.o.

Nabídka personálních a mzdových auditů pro firmy. Provádění outsourcingu mezd. Pořádání odborných seminářů v dané oblasti.