• Detail firmy

Komunikační agentura 24, s.r.o.

Základní popis

Komunikační agentura je full service reklamní (komunikační) agentura s působností v regionech Praha, Zlín, Tarnowskie Góry.

Adresa

Antala Staška 1859/34
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24841269
DIČ:  CZ24841269

Výrobky, činnosti

Jsme reklamní agentura. Poskytujeme úplný servis

v oblasti marketigu a reklamy. Zákazníci oceňují profesní znalosti, flexibilitu malého týmu, osobní vedení zakázek,vysoký standard kreativního projevu

Kontaktní údaje

E-mail: info@agentura24.cz
WWW: www.agentura-24.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Pavel Baran - Jednatel

E-mail: info@agentura24.cz
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.