• Detail firmy

KOMPRESORY KOPŘIVA

Základní popis

Prodej, opravy a servis kompresorů a turbokompresorů, generální opravy. Prodáváme kompresory značky PRESS-HAMMER a FINI, filtry stlačeného vzduchu, sušiče stlačeného vzduchu a veškeré příslušenství. Nabízíme opravy, přeložiskování a vyvážení motorů.

Adresa

Pahrbek 1224/9a
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66595037
DIČ:  CZ7406093849
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy kompresorů

Specializujeme se na opravy kompresorů všech typů. Opravy kompresorů provádíme generální nebo kompletní repasi.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 946 660
E-mail: kkopriva@seznam.cz
WWW: www.kompresory-kopriva.cz

Kontaktní osoba

Kamil Kopřiva - Majitel

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.