• Detail firmy

KOMPOZIT-BETON s.r.o.

Základní popis

Provádíme sanace betonu, vyztužení a renovace železobetonových konstrukcí, zastavení rozvoje koroze armatury a opravy poškození betonu.

Adresa

Žižkova tř. 220/15
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28104293
DIČ:  CZ28104293

Výrobky, činnosti

Sanace betonu, konstrukce

Provádíme sanace betonu, vyztužení a renovace železobetonových konstrukcí, zastavení rozvoje koroze armatury a opravy poškození betonu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 361 748
E-mail: info@kompozitbeton.cz
WWW: www.kompozitbeton.cz

Kontaktní osoba

Andrey Belkov - Jednatel

Další firmy v oboru

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.

KL Beton - Karel Vávra

Provádíme pokládku strojně kladených hlazených betonových podlah. Zabýváme se tlumením kročejového hluku, pokládkou tepelné a kročejové izolace a výztuží betonu vlákny. Používáme osvědčené strojní vybavení. Kontaktujte nás z regionů České Budějovice, Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Vysočina a Plzeň.