• Detail firmy

Komplexní servis - Pavel Novák

Základní popis

Komplexní servis pro kancelářské, společenské a jiné provozní prostory, domy, byty apod. Nabízíme pravidelný úklid, generální úklid, mytí oken, čištění koberců, vosky. Hygienický servis vč. montáže zásobníků. Dále malování, natírání, zednické práce,

Adresa

Žalovská 429/38
181 00 Praha 8 - Čimice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66024803

Výrobky, činnosti

Jednorázový úklid

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 947 079
E-mail: pavelnovak.uklid@seznam.cz
WWW: www.komplexniservis.cz

Kontaktní osoba

Pavel Novák - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.