• Detail firmy

Komplex obal Praha, s.r.o

Základní popis

Velkoobchod - nabízíme široký sortiment potravinářských obalů nádobí, hygienické výrobky, toaletní papír, ubrousky, kapesníky. Nabízíme papír, HDPE a LDPE sáčky, tatrafan, pytle, motouzy, folie. Tácky, dortové + pizza krabice, zakázkové tisky.

Adresa

Roháčova 188/37
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28252373

Výrobky, činnosti

Velkoobchod - nabízíme široký sortiment potravinář

Velkoobchod - nabízíme široký sortiment potravinářských obalů nádobí, hygienické výrobky, toaletní papír, ubrousky, kapesníky. Nabízíme papír, HDPE a

Kontaktní údaje

Telefon: +420 972 245 190
Telefon: 284 682 492
Telefon: +420 972 245 182
E-mail: info@komplexobal.cz
WWW: www.komplexobal.cz

Kontaktní osoba

Václav Srb - Jednatel

Mobil: +420 724 053 323
Další firmy v oboru

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

Ivo Rybák - Sdružení podnikatelů

Nabízíme prodej kvalitního obalového materiálu pro gastronomické provozy, maloobchody, balení, skladování, expedici nebo pro průmyslové balení. Součástí prodeje jsou i hygienické potřeby, drogerie či úklidové prostředky.