• Detail firmy

KOMPLETNÍ STAVEBNÍ PRÁCE DANIEL CELÝ

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytových jader, koupelen, lodžií a balkonů. Nabízíme pokládku obkladů i dlažeb, zámkové dlažby včetně zateplování fasád.

Adresa

Švýcarská 4280/2
796 04 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74593501
DIČ:  CZ7806264455
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce

- bytových jader, koupelen, lodžií a balkonů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 062 253
E-mail: dacel@seznam.cz
WWW: www.dacel.webgarden.cz

Kontaktní osoba

Daniel Celý - Majitel

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.