• Detail firmy

Komox, s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis elektrického a vzduchového nářadí. Řezné, brusné a diamantové kotouče. Dále pak spojovací materiál, svařovací a ochranné pomůcky. Stavební a dílenská chemie. Provozujeme též půjčovnu nářadí.

Adresa

Dubská 714/20
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27296580

Výrobky, činnosti

Prodej a servis elektrického a vzduchového nářadí

Prodej a servis elektrického a vzduchového nářadí. Řezné, brusné a diamantové kotouče. Dále pak spojovací materiál, svařovací a ochranné pomůcky. Stav

Kontaktní osoba

Petr Suchý - Jednatel

Telefon: +420 417 568 377
Mobil: +420 603 720 003
E-mail: p.suchy@komox.eu
WWW: www.komox.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.