• Detail firmy

Kominictví a výškové práce

Základní popis

Výškové práce horolezeckou technikou. Mytí fasád a střech, opravy, nátěry, čištění. Výměny, čištění a nátěry okapů a svodů. Spárování panelových domů. Montážní práce. Vždy pracujeme ke spokojenosti zákazníka po celé České republice.

Adresa

Kyjevská 6/525
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76577066
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výškové práce horolezeckou technikou

- horolezeckou technikou provádíme mytí, čištění, opravy, nátěry, montáže atp. Pracujeme v celé České republice.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 624 202
E-mail: pastrnak.jakub@seznam.cz
WWW: www.abc.cz/firma/jakub-pastrnak

Kontaktní osoba

Jakub Pastrňák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.