• Detail firmy

KOMFORT Styl, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej kuchyňských linek, vestavěných skříní, podlah, dveří, stolů a židlí. Zajištění kompletních rekonstrukcí bytů včetně jader.

Adresa

Husovo nám. 36
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26181533

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej kuchyňských linek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 726 059
E-mail: komfortstyl@raz-dva.cz
WWW: www.komfortstyl.byznysweb.cz

Kontaktní osoba

p. Gregovský - Jednatel

Mobil: +420 734 488 687
Další firmy v oboru

LERMO plus s.r.o.

Nabízíme zakázkovou a sériovou výrobu bytového nábytku. Vyrábíme a dodáváme skříně, postele, ložnice, konferenční stolky, komody, kuchyně, sektorový nábytek, knihovny, jídelní stoly, TV stolky, CD + DVD stojany, kuchyňské linky.

HALBOS Nábytek s.r.o.

Věnujeme se výrobě zakázkového nábytku na míru. Navrhujeme a zhotovujeme šatní a vestavěné skříně na míru, kuchyně a kuchyňské linky, postele na míru, dětský a studentský nábytek, sestavy obývacích pokojů, dvoudílné a třídílné šatní skříně, předsíně na zakázku apod. Pro kompletní nabídku a ukázky naší práce navštivte naše webové stránky.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.