• Detail firmy

KOLOS Praha s.r.o.

Základní popis

Stavební firma KOLOS Praha s.r.o. realizuje rekonstrukce bytů, domů a nebytových prostor. Nabízíme zednické práce v Praze a okolí za příznivé ceny. Provádíme celkové zateplení střech a sklepů. Věnujeme se také výstavbě rodinných domů a plotů.

Adresa

Nová 213
251 62 Mukařov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27573257
DIČ:  CZ27573257

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytů, domů, nebytových prostor.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 700 611
E-mail: mptacek@kolos.cz
WWW: www.kolos.cz/

Kontaktní osoba

Martin Ptáček - Jednatel

Telefon: +420 272 700 611
Mobil: +420 603 199 901
E-mail: mptacek@kolos.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.