• Detail firmy

Kollman&Partners s.r.o.

Základní popis

Společnost Kollman&Partners s.r.o. je reklamní agentura a vydavatelství. Vydáváme jediný česko-anglický magazín Magazín Marriage Guide. Svatební průvodce a online svatební časopis nabízí mnoho tipů pro uspořádání jedinečné svatby.

Adresa

Smetanovo nábřeží 327/14
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24760196
DIČ:  CZ24760196

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

Kontaktní údaje

Fax: +420 773 121 007
E-mail: kollman@mgmagazine.cz
WWW: www.mgmagazine.cz

Kontaktní osoba

Petr Kollman - Generální ředitel

Mobil: +420 773 121 007
E-mail: kollman@mgmagazine.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.