• Detail firmy

Kolirma s.r.o.

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytových i nebytových objektů, zednické práce, pokládky podlah, dlažeb a obkladů či montáže sádrokartonových konstrukcí.

Adresa

Lužická 1701/38
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28384334
  • Služby

Výrobky, činnosti

rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce bytových i nebytových objektů, zednické práce, pokládky podlah, dlažeb a obkladů či montáže sádrokartonových konstrukcí.

Kontaktní údaje

Mobil: 608 721 542
Mobil: 774 721 542
E-mail: kolirma@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Mykola Zabolotniy - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.