• Detail firmy

Kolet s.r.o.

Základní popis

Firma Kolet s.r.o. je stavební firma, která se zabývá rekonstrukcemi bytů, domů a jiných objektů, jakož i výstavbou rodinných domů.Stavby a rekonstrukce provádíme na klíč.Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava do 3,5 tun.

Adresa

Mezírka 775/1
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27874044
DIČ:  CZ27874044

Výrobky, činnosti

Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava

Kontaktní údaje

E-mail: kolet.stavby@gmail.com

Kontaktní osoba

Luděk Pinďák - Jednatel

Telefon: +420 734 729 485
E-mail: kolet.stavby@gmail.com
Další firmy v oboru

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.