• Detail firmy

KOLDI, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem nákladních, průmyslových a osobních pneumatik, sněhových, kotevních řetězů a veškerých vázacích prostředků.

Adresa

Kvítková 373
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26930242

Výrobky, činnosti

Kotevní, vázací prostředky, prodej pneumatik.

Kontaktní údaje

Telefon: 577 430 707
E-mail: ingeneering@koldi.cz
WWW: www.koldi.cz

Kontaktní osoba

Jan Suchý - Jednatel

Mobil: 724 563 216

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.