• Detail firmy

KOH-IN s.r.o.

Základní popis

Specializovaný velkoobchod, maloobchod, e-shop, prodej on-line v zastoupení výrobců. Nabídka chemie – Lignofix, ochrana dřeva, bazénová chemie, dezinf

Adresa

Bělotín 168
753 64 Bělotín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26808889

Výrobky, činnosti

Stavební chemie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 602 544
E-mail: kohin.firma@gmail.com
WWW: www.echemie.cz

Kontaktní osoba

Bc. JAROMÍR KOHOUT - Jednatel

Mobil: +420 774 404 043

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.