• Detail firmy

KOEXPO, s.r.o.

Základní popis

Poskytuje komplexní služby pro vystavovatele na území celé České republiky. Realizace a pronájem výstavních expozic, výroba firemních katalogů, výroba kalendářů, novin.

Adresa

Dolní Domaslavice 135
739 38 Dolní Domaslavice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25880128
Rok založení:  2001
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výstavní a veletržní služby

- realizace a pronájem výstavních expozic, výroba firemních katalogů, výroba kalendářů, novin a dalších reklamních propagačních materiálů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 457 222
Telefon: +420 558 352 772
Mobil: +420 776 306 084
Fax: +420 558 352 772
E-mail: koexpo@seznam.cz
WWW: www.koexpo.wz.cz

Kontaktní osoba

Milan Kocyan - Jednatel

Další firmy v oboru

OSTRAVSKÉ VÝSTAVY, a.s.

Zajišťujeme pořádání veletrhů, seminářů, kongresů, firemních prezentací a různých konferencí. Poskytujeme kompletní služby - všechny starosti můžete nechat na nás. Zajišťujeme správu majetku u areálu výstaviště Černá louka, areálu městečka miniatur - Miniuni, Slezskoostravského hradu a městské tržnice.

METALOPLASTYKA Marian Ostrowski

Naše nabídka je určena pro firmy, instituce, rozpočtových jednotek, korporace, reklamními agenturami a dodavateli. Jsme výrobce s vlastním bohatým strojového parku, máme moderní výrobní zařízení, bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky, takže můžeme nabídnout širokou škálu produktů a služeb. Vítejte!

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.