• Detail firmy

Kocourek Vratislav, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce při haváriích vody, plynu i kanalizace,AUTOSERVIS,autodoprava,náhradní díly,pojištění a ostatní

Adresa

Malobřevnovská 179/11
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27211401

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní a výkopové práce při haváriích vod

Provádíme zemní a výkopové práce při haváriích vody, plynu i kanalizace,AUTOSERVIS,autodoprava,náhradní díly,pojištění a ostatní.

Kontaktní údaje

Telefon: 235 322 226
Mobil: 774 347 960
E-mail: kocourek@autokocourek.cz
WWW: www.autokocourek.cz

Kontaktní osoba

Vratislav st. Kocourek - Jednatel

Mobil: 774 347 961

Vratislav ml. Kocourek - Jednatel

Mobil: 602 347 961
Další firmy v oboru

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.

STARSTAV, s.r.o.

Realizujeme stavby nízkoenergetických a pasivních domů, rodinných domů a bytových domů na klíč. Zajišťujeme výstavbu infrastruktury - síťování pozemků nebo terénní úpravy.