• Detail firmy

KOČÍ - VALÁŠEK s. r. o.

Základní popis

Společnost od roku 1994 nabízí na českém a slovenském trhu s transformátory svým zákazníkům z řad montážních firem, průmyslových, strojírenských a dopravních podniků ucelené služby v dodávkách transformátorů.

Adresa

Dyje 163
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63487705
DIČ:  CZ63487705
  • Služby

Výrobky, činnosti

Transformátory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 235 095
Telefon: +420 515 234 783
Fax: +420 515 234 784
E-mail: musil@koci-valasek.cz
E-mail: obchod@koci-valasek.cz
WWW: www.transformatory.cz

Kontaktní osoba

Leoš Musil

Další firmy v oboru

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.