• Detail firmy

KOBRYN spol. s r.o

Základní popis

Prodej a montáž sádrokartonu Rigips, izolací Knauf, podhledových konstrukcí Geipel a minerálních podhledů. Nabízíme poradenství.

Adresa

Heřmanice v Podještědí 183
471 25 Jablonné v Podještědí

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63671450

Výrobky, činnosti

Provádíme montáž sádrokartonu

a minerálních podhledů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 762 770
Telefon: +420 487 762 825
Mobil: +420 602 212 105
Mobil: +420 602 255 137
Fax: +420 487 762 825
E-mail: info@ceska-hospoda.cz
WWW: www.ceska-hospoda.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kobryn - Majitel, Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.