• Detail firmy

Knowlimits, s.r.o.

Základní popis

Tvorba WWW prezentací,Vizuální styl,Signmaking,Firemní tiskoviny,Reklamní předměty,Firemní akce,Multimédia Internetový marketing

Adresa

Píškova 1948/16
155 00 Praha 13

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63677792
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

služby

Tvorba WWW prezentací,Vizuální styl,Signmaking,Firemní tiskoviny,Reklamní předměty,Firemní akce,Multimédia Internetový marketing

Kontaktní údaje

Mobil: 605 455 549
E-mail: info@knowlimits.cz
WWW: www.knowlimits.cz

Kontaktní osoba

Martin Kurzweil - Jednatel

Rudolf Mihle - Jednatel

Barbora Vidímová - Jednatel

Další firmy v oboru

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.