• Detail firmy

KNĚZEK s. r. o.

Základní popis

Výroba a prodej odlitků, požárních armatur, hadicového a savicového materiálu. Poskytování poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Adresa

Palkovice 597
739 41 Palkovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27766837

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej odlitků

požárních armatur, hadicového a savicového materiálu. Poskytování poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 941 050
Mobil: +420 777 580 598
Mobil: +420 777 580 348
E-mail: obchod@knezek.cz
WWW: www.knezek.cz

Kontaktní osoba

Ing. RADOMÍR KNĚZEK - Jednatel

Telefon: +420 777 580 990
Další firmy v oboru

BOZP Fiala, s.r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti BOZP, kurzy a vzdělávací činnost. Organizujeme rekvalifikační kurzy pro lesnické činnosti - kurz obsluhy hydraulické ruky, kurz obsluhy lesnických kolových traktorů a další. Vypracujeme komplexní rizika dle Vaší podnikatelské, výrobní nebo obchodní činnosti a další. Zajišťujeme školení BOZP a působíme jako koordinátor BOZP na staveništi.

IHAS s.r.o.

Nabízíme odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce se zaměřením na průmyslové provozovny, plynová zařízení a laboratoře. Zabýváme se problematikou naplňování Nařízení vlády č. 406/2004 Sb. Zajišťujeme zpracování studií HAZOP a SIL analýz, prodej pomůcek a zařízení do výbušného prostředí, revize plynových zařízení, výpočty tlakové odolnosti, měření prašnosti, měření úniků hořlavých plynů.

GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.

Zabýváme se internetovým prodejem pracovních oděvů, obuvi, rukavic, přileb, štítů a jiných ochranných pracovních pomůcek. Provozujeme kamennou prodejnu v Karviné, kde jsme pro Vás každý všední den.