• Detail firmy

KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme izolace a systémy pro zateplení střech, fasád, příček, stopů, podhledů a podlah. Skelná a kamenná vlna, foukaná izolace, Heraklith.

Adresa

Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27242293
DIČ:  CZ27242293
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Izolace, zateplení

Izolace a systémy pro zateplení střech, fasád, příček, stopů, podhledů a podlah. Skelná a kamenná vlna, foukaná izolace, Heraklith.

Kontaktní údaje

WWW: www.knaufinsulation.cz

Kontaktní osoba

Dominique Bossan - Jednatel

Jaromír Koběluš - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 724 285 445

Karel Klátil - Obchodní ředitel

Telefon: +420 234 714 011
Telefon: +420 234 714 013
E-mail: karel.klatil@knaufinsulation.com
Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.