• Detail firmy

knam s.r.o.

Základní popis

Stavby na klíč, včetně projektové dokumentace, stavebního řízení spojeného s přípravou a dokončením stavby a dohledu nad stavbou autorizovanou osobou.

Adresa

Bieblova166/26
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29254370
DIČ:  CZ29254370
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 317 685
E-mail: nakonechny@seznam.cz
WWW: www.stavebnimistr.cz

Kontaktní osoba

Andriy Nakonechnyy - Jednatel

Mobil: +420 776 183 182

Mariya Nakonechna - Jednatel

Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.