• Detail firmy

KN environment, s.r.o.

Základní popis

Prodej komínových nástavců pro firmy i domácnosti. Naše společnost po 5 letech vývoje přináší na evropský trh technologii na snížení nákladů na vytápění a snížení škodlivých emisí vypouštěných do ovzduší. Jde o zařízení komínový nástavec VESKONA KN-6

Adresa

Svatoplukova 908/1
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28585747
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej komínových nástavců pro firmy i domácnosti.

Kontaktní údaje

E-mail: info@knsro.cz
WWW: www.kominovenastavce.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Sivák - Jednatel

Mobil: +420 728 494 358
E-mail: miroslav.sivak@knsro.cz
Další firmy v oboru

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.