• Detail firmy

KMOCH JINDŘICH

Základní popis

ELEKTROINSTALACE DO 1 000V.Práce provádíme od vysekání drážek, uložení kabelů, zkompletování a vystavení revizní zprávy. Po dohodě stavebně začistíme.

Adresa

Rumburská 256/7
190 00 Praha 9 - Střížkov

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42491266
  • Služby

Výrobky, činnosti

ELEKTROINSTALACE DO 1 000V.

Práce provádíme od vysekání drážek, uložení kabelů, zkompletování a vystavení revizní zprávy. Po dohodě stavebně začistíme.

Kontaktní údaje

WWW: elektrokmoch.wz.cz

Kontaktní osoba

Jindřich KMOCH - Majitel

Mobil: +420 777 580 373
E-mail: kmoch.jindrich@volny.cz
Další firmy v oboru

František Čenský - ELEKTRO

Zajišťujeme revize elektroinstalace do 1000 V, montáže a opravy elektroinstalace bytové i průmyslové. Provádíme elektronicky ovládané rozvody el. instalace do 1000 V a revize hromosvodů.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.