• Detail firmy

KMH servis s.r.o.

Základní popis

Společnost KMH servis s.r.o se zabývá službami pro malé i velké dopravní firmy. Zajišťujeme kompletní pozáruční servis nákladních, užitkových vozidel.

Adresa

Václavovická 1566
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25839535

Výrobky, činnosti

Dovoz a prodej nákladních vozidel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 810 995
E-mail: eva@kmh.cz
WWW: www.kmh.cz

Kontaktní osoba

Radim Holaň - Jednatel

Mobil: +420 737 254 152

Josef Mališ - Jednatel

Mobil: +420 737 254 151

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.