• Detail firmy

KMCH, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se řezáním betonu a asfaltu, jádrových vrtáním živic a betonů, ošetřováním spár a divokých trhlin v živici. Nabízíme kompletní stavební práce - rekonstrukce bytových jader, stavby na klíč nebo zhotovení hrubých staveb.

Adresa

K Hájům 946/10
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27140211
DIČ:  CZ27140211
  • Služby

Výrobky, činnosti

Řezání betonu a živic

Zabýváme se řezáním živic a betonů. Řezání betonu a živic provádíme až do hloubky 40 cm.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 520 215
E-mail: m.chrpa@seznam.cz
WWW: www.kmch.cz

Kontaktní osoba

Martin Chrpa - Jednatel

Ing. Karel Chrpa - Jednatel

Další firmy v oboru

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.