• Detail firmy

KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o.

Základní popis

Prodej značkového pracovního a outdoorového oblečení značek CAT (Caterpillar), HiTec, Dr. Martens. Najdete u nás kalhoty (montereky), mikiny, bundy, boty, řadu doplňků jako jsou brýle, rukavice, čepice. Pouze originální ZBOŽÍ

Adresa

Břestek 312
687 08 Břestek

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25594010
DIČ:  CZ25594010

Výrobky, činnosti

Pracovní oblečení

- kalhoty (montereky), mikiny, bundy, boty, řadu doplňků jako jsou brýle, rukavice, čepice

Kontaktní údaje

E-mail: subrt@kmbss.cz
WWW: www.pracovni-odevy-cat.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šubrt - Jednatel

Mobil: +420 603 844 849
E-mail: subrt@kmbss.cz
Další firmy v oboru

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

BARTYJANA s.r.o.

Naše firma se zabývá manuální prací. Nabízíme vám výrobu a kompletaci všeho, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to drobné předměty, šití šatů či jiné práce, nic pro nás není překážkou. S radostí a pečlivostí vše dotáhneme do konce až ke spokojenosti zákazníka.