• Detail firmy

KM - STYLMONT

Základní popis

Provádíme montáž, servis plastových oken, hliníkových oken, garážových vrat, žaluzií, markýz, interiérových dveří a výrobků s tím spojených.

Adresa

Sladkovského 467
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88052486
DIČ:  CZ7510293307
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stínící a zatemňovací technika

Horizontální nebo vertikální žaluzie, látkové rolety, japonské stěny, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 104 605
E-mail: kremenak@km-stylmont.cz
WWW: www.km-stylmont.cz

Kontaktní osoba

Michal Křemenák - Jednatel

Další firmy v oboru

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

ADOR CZ, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dveře dřevěné i ocelové, plné, prosklené i kazetové, protipožární. Výroba a prodej požárních uzávěrů.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.