• Detail firmy

KM RED s.r.o.

Základní popis

Provádíme renovace parkovacích výtahových systémů. Nabízíme malířské a lakýrnické práce. Dále také poskytujeme úklidové služby.

Adresa

Podohradská 1726/31
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24294497

Výrobky, činnosti

Malířské a lakýrnické práce a také úklidové práce

Provádíme renovace parkovacích výtahových systémů. Nabízíme malířské a lakýrnické práce. Dále také poskytujeme úklidové služby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 886 564
E-mail: info@kmred.cz
WWW: www.kmred.cz

Kontaktní osoba

KATARÍNA SUCHELOVÁ - Majitel

Mobil: +420 774 886 565
Další firmy v oboru

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.

Robert Kubát

Kvalitně provedeme malířské a lakýrnické práce. Vymalujeme byty, domy, hotely, restaurace, postaráme se vám o okna, dveře či podlahy. Zvelebíme pro vás jakékoliv místo od podlahy až ke stropu.