• Detail firmy

KM Profi plus, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a montujeme eurookna IV68, IV78, IV88, IV98 softline a vchodové dveře nové generace splňující požadavky na tepelnou izolaci, špaletová okna, střešní okna velux, interiérové dveře, kuch. linky, vestavěné skříně, nábytek, prodej polystyrénu.

Adresa

Horní Hutě 1703
696 03 Dubňany

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28348605

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a montujeme eurookna

Vyrábíme a montujeme eurookna IV68, IV78, IV88, IV98 softline a vchodové dveře nové generace splňující požadavky na tepelnou izolaci, špaletová okna.

Kontaktní údaje

WWW: www.km-okna.cz

Kontaktní osoba

Michal Kůřil - Majitel

Mobil: +420 603 481 784
E-mail: kuril@km-okna.cz
Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.