• Detail firmy

Klub Essentia

Základní popis

Zajištění dobových programů na hrady a zámky a kompletních programů pro plesy či firemní večírky. Šití a půjčování karnevalových a tanečních kostýmů.

Adresa

Slezská 2039/79
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62940856

Výrobky, činnosti

Zajištění programů

Zajištění dobových programů na hrady a zámky a kompletních programů pro plesy či firemní večírky. Šití a půjčování karnevalových a tanečních kostýmů.

Kontaktní osoba

p. Zemanová

Mobil: +420 603 810 899
WWW: www.klubessentia.wz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.