• Detail firmy

KLM prosperity, s.r.o.

Základní popis

Nabídka cateringových služeb s možností využití salónu.

Adresa

Nuselská 214/124
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24181617

Výrobky, činnosti

Catering

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 207 018
E-mail: klmprosperity@klmprosperity.cz
WWW: www.klmprosperity.cz

Kontaktní osoba

Josef Macenauer - Ředitel

Mobil: +420 724 858 048
E-mail: josef.macenauer@klmprosperity.cz

Jaroslav Flendr - Jednatel

Monika Fojtová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

Knedlíky Láznička s.r.o.

Povýšili jsme knedlíky na umění. Společnost Knedlíky Láznička dodává široký výběr vysoce kvalitních knedlíků. Nabízíme knedlíky houskové, bylinkové, karlovarské, špekové, bramborové, bramborové plněné uzenou kýtou, ovocné - hruškové, meruňkové, borůvkové, jahodové, malinové a švestkové a bohatý výběr speciálních knedlíků. Do našich knedlíků nepoužíváme žádné konzervanty.