• Detail firmy

KLIVEMA s.r.o.

Základní popis

VZDUCHOTECHNIKA,KLIMATIZACE,STAVEBNÍ PRÁCE,ZÁMEČNICKÉ PRÁCE,VÝKOPOVÉ PRÁCE SATELITNÍ TECHNIKA,ELEKTRO-PRÁCE,POTÁPĚČSKÉ CENTRUM,

Adresa

Borovského 2007
734 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27613909

Výrobky, činnosti

Klimatizace a vzduchotechnika

Kontaktní údaje

WWW: www.klivema.eu

Kontaktní osoba

Petr Hořák - Jednatel

Telefon: 722 567 586
Další firmy v oboru

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.