• Detail firmy

Klimatizace a servis Svoboda s.r.o.

Základní popis

Dodavatel klimatizačních systémů a zařízení pro Ostravský kraj. Dovážíme a prodáváme chladící zařízení. Projektujeme kompletní vzduchotechniku a provádíme montáž a opravy klimatizačních jednotek a mobilních klimatizací. Nabízíme servis klimatizací.

Adresa

Blokova 535/12
719 00 Ostrava - Kunčice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28621093
DIČ:  CZ28621093
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Klimatizační jednotky a mobilní klimatizace.

Prodáváme klimatizační jednotky a mobilní klimatizace. Zařídíme dopravu mobilních klimatizací a jednotek. Servis a opravy klimatizačních zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 237 729
Fax: +420 595 682 063
E-mail: klimaservis@klimaservis.cz
WWW: www.klimaservis.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Svoboda - Jednatel

E-mail: svoboda@klimaservis.cz
Další firmy v oboru

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

DIGESTOŘE MAAN

Zabýváme se prodejem špičkových digestoří od firmy MAAN. Dodáváme digestoře ostrůvkové, vestavěné - výsuvné nebo komínové. Zajišťujeme i prodej kompletního příslušenství.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.