• Detail firmy

KLIMAMONT Kopelent, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizačních zařízeních včetně vlastní výroby vzduchotechnického potrubí a navazujících profesí, tj. měření, regulace, provozní. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Adresa

Havlíčkova 915
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49823388

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizačních zařízeních včetně vlastní výroby vzduchotechnického potrubí a navazujících profesí, tj.

Kontaktní osoba

Michal Kopelent - Jednatel

Mobil: 602 373 699
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

B.S.H. servis s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti montáže, servisu a revizí ventilátorů, požárních klapek a elektrických zařízení. Zajišťujeme havarijní servis elektro NONSTOP.

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.