• Detail firmy

KLIMAKOM, spol.s r.o.

Základní popis

Nabízíme řešení v oblasti chlazení, vzduchotechniky, klimatizace, vytápění, měření a regulace v průmyslových objektech a aplikacích.

Adresa

Zámecká 4
643 00 Brno - Chrlice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26239248
DIČ:  CZ 26239248

Výrobky, činnosti

vzduchotechnika, klimatizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 242 065
Fax: +42 054 724 068
WWW: www.klimakom.cz

Kontaktní osoba

Ing Tomáš Ing Kohl - Jednatel

Mobil: 602 155 135

Ing. Ferdinand Ing. Pernica - Jednatel

Mobil: 602 753 293
Další firmy v oboru

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.