• Detail firmy

Klimaizol s.r.o.

Základní popis

Dodáváme DIP potrubí pro klimatizace a vzduchotechnické systémy. Zajišťujeme dodání klimatizační jednotky, standardních přírubových spojů, rohovníků, protidešťových žaluzií a vzduchotechnických klapek.

Adresa

Jeřábkova 771
664 44 Ořechov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29237599
DIČ:  CZ29237599
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnické potrubí

Dodáváme DIP potrubí pro klimatizace a vzduchotechnické systémy. Vzduchotechnické potrubí je z pozinkovaného plechu s vrstvou zinku (275 g/m2).

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 463 103
Mobil: +420 725 405 090
E-mail: klimaizol@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Boleslav - Majitel

Mobil: +420 725 405 090

Ing. Libor Kraus

Mobil: +420 725 463 103
Další firmy v oboru

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.