• Detail firmy

Klíbr, s. r. o.

Základní popis

Ochranné pomůcky - prodej velkoobchod a maloobchod - ochranné pracovní pomůcky

Adresa

Víta Nejedlého 1074
293 06 Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28988469

Výrobky, činnosti

Ochranné pomůcky - prodej

Kontaktní údaje

E-mail: jan.klibr@seznam.cz
WWW: www.klibr.cz

Kontaktní osoba

Jan Klíbr - Majitel

Mobil: +420 777 636 375

Petra Klíbrová - Jednatel

Pobočky

Jan Klíbr
Víta Nejedlého 241
293 06 Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.